MUDr. Václav Drahoňovský - OBJEDNAT

MUDr. Ludvík Winkler - OBJEDNAT

MUDr. Diana Barnášová - OBJEDNAT

MUDr. Patrik Pecák - OBJEDNAT

MUDr. Simon Julínek - OBJEDNAT 

MUDr. David Klein - OBJEDNAT

MUDr. Juraj Mosendz - OBJEDNAT

MUDr. Marie Neterdová - OBJEDNAT

 

ORDINAČNÍ HODINY

Po - Čt: 7:30 - 18:00

Pá  7:30 - 15:30

 

OBJEDNÁNÍ

telefonicky na tel.:272 916 680,682

osobně na naší recepci

elektronicky prostřednictvím našeho webu

Návštěva zprostředkovaná prostřednictvím internetu má konzultační charakter v délce trvání max. 15 minut.

 

 

 

Poradna pro nemoci žlučníku a žlučových cest

Onemocnění žlučníku je typické civilizační onemocnění s velkým podílem nesprávného stravování a špatného životního stylu (stresy, málo fyzické aktivity). Bývá dědičné - tam kde má potíže matka i babička je velmi pravděpodobné, že stejné potíže bude mít i dcera.

Naše pracoviště se dlouhodobě specializuje na operační léčbu žlučníku.  V roce 2014 jsme provedli 339 operací žlučníku, což nás řadí na 5. místo v celé České republice.  V tomto roce jsme 1x museli konvertovat (tzn. přejít na otevřený způsob operace) pro těžký zánět žlučníku. Toto činí 0,29%, což je hluboko pod celostátním průměrem. Pacienti odcházejí z našeho pracoviště již jeden den po operaci, ve chvíli, kdy zvládnou příjem potravy a jsou plně soběstační, vždy však v doprovodu další osoby. Termín operace bývá zpravidla možný do dvou týdnů po prvním vyšetření v našem zařízení.

Po operaci je potřebná šetřící dieta (3 - 4 týdny), dále pak drtivá většina pacientů žádnou dietu nedrží. Správně indikovaná a správně provedená operace žlučníku výrazně zvýší kvalitu života našich pacientů.

 

Více si můžete přečíst v článku Když žlučník zazlobí