Volné pozice

Lékař radiolog

Hledáme lékaře radiologa, možno i na částečný úvazek. Sonografická vyšetření břicha, měkkých tkání,  skiagrafické popisy. Moderní přístrojové vybavení, výhodné platové ohodnocení, mimořádné odměny. Příjemný, menší kolektiv.

Bližší informace na čísle: 608 906 668, e-mail: ernestova@palas-athena.cz

Lékař chirurg

Hledáme lékaře chirurga se zájmem o provádění většího množství laparoskopických operací. Nabízíme možnost velkého profesního rozvoje v oblasti laparoskopie, přátelské a moderní pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené.

Bližší informace na čísle: 608 906 668, e-mail: ernestova@palas-athena.cz

Fyzioterapeut

Rehabilitace Kosmická hledá fyzioterapeuta. Vysokoškolské vzdělání v oboru fyzioterapie (Mgr.), vzdělání z dalších kurzů vítáno.

Profesní životopis prosím zasílejte na e-mail: srovnalikova@palas-athena.cz

Kontaktujte nás na tel.: 272 952 758  

Lékař cévní chirurg

Hledáme lékaře, cévního chirurga. Možnost profesního rozvoje, k dispozici duplexní UZ, laser, Clarivein. Nabízíme přátelské a moderní pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené.

Bližší informace na čísle: 608 906 668, e-mail: ernestova@palas-athena.cz

Zdravotní sestra 

Hledáme sálovou sestru / instrumentářku na operační sál, sanitáře/ku na operační sál, sestru na lůžkové oddělení a anesteziologickou sestru s atestací ARIP. Máme pouze plánované výkony ASA 1 a 2. Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení, každé pololetí příjemné mimořádné odměny a různé zaměstnanecké benefity. Nástup ihned nebo dle dohody.

Kontakt: ernestova@palas-athena.cz, telefon: 227 020 128

Lékař  anesteziolog

Hledáme lékaře anesteziologa se specializovanou působností v oboru anesteziologie a resuscitace. Provádíme pouze plánované operační zákroky, pacienti ASAI, ASAII v oborech chirurgie, ortopedie. Operační provoz je pondělí – pátek 8:00 – 21:00. Možno i na částečný úvazek

Kontakt: ernestova@palas-athena.cz, telefon: 608 906 668