Ambulance

Zkušenosti

Palas Athena je malá klinika s velkými úspěchy a stále stoupajícím renomé. Kromě všeobecné  chirurgie zajišťované ambulantně velice zkušenými chirurgy s podporou radiodiagnostiky, se úzce specializujeme na laparoskopické zákroky.

V oblasti fundoplikací a kýl si již několik let držíme prvenství mezi všemi zdravotnickými zařízeními v České republice, která poskytují lůžkovou chirurgickou péči.

Průměrný počet laparoskopických operací žlučníku je 174 za rok a u operací křečových žil je to 99 operací ročně.

Podle auditu, který zveřejnila Česká chirurgická společnost na podzim roku 2018 je průměrný počet laparoskopických fundoplikací v rámci všech těchto zdravotnických zařízení v České republice 10,5 za rok, u laparoskopických operací kýl je to 80 operací za rok.

Lékařský tým naší kliniky, vedený MUDr. Ludvíkem Winklerem, provádí ročně více jak 200 laparoskopických fundoplikací, kolem 500 laparoskopických operací kýl, více než 300 laparoskopických operací žlučníku a více jak 500 operací křečových žil.

Kromě chirurgie nabízíme také ortopedickou péči.

Chirurgie a traumatologie Chirurgická poradna pro onemocnění jícnu Kýlní centrum Ortopedie Poradna pro nemoci žlučníku a žlučových cest Poradna křečové žíly Proktologie Radiodiagnostické oddělení