Aktuality

hledáme fyzioterapeuty na plný úvazek, více informací najdete v nabídce pracovních míst - Hledáme zaměstnance
  Od ledna 2018 je pro přihlášení se na skupinová cvičení k dispozici online způsob objednání. Registrovat se můžete již nyní.  Kredit si do Vašeho on-line účtu dobijete v hotovosti na naší recepci.  

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

11.07.2016 07:39
Více o volných pracovních místech

Ortopedická ambulance

03.10.2014 08:13
Vážení pacienti, ortopedická ambulance je pouze na objednání. Objednávat se můžete na telefoním čísle 272916680 nebo osobně na recepci v našich ordinačních hodinách.

Palas Athena

Palas Athena je malá klinika s velkými úspěchy a stále stoupajícím renomé. Kromě všeobecné  chirurgie zajišťované ambulantně velice zkušenými chirurgy s podporou radiodiagnostiky, se úzce specializujeme na laparoskopické zákroky.

V oblasti fundoplikací a kýl si již několik let držíme prvenství mezi všemi zdravotnickými zařízeními v České republice, která poskytují lůžkovou chirurgickou péči.

Podle auditu, který zveřejnila Česká chirurgická společnost na podzim roku 2014 je průměrný počet laparoskopických fundoplikací v rámci všech těchto zdravotnických zařízení v České republice 10,5 za rok, u laparoskopických operací kýl je to 80 operací za rok.

Průměrný počet laparoskopických operací žlučníku je 174 za rok a u operací křečových žil je to 99 operací ročně.

Lékařský tým naší kliniky, vedený MUDr. Ludvíkem Winklerem, provádí ročně více jak 200 laparoskopických fundoplikací, kolem 500 laparoskopických operací kýl, více než 300 laparoskopických operací žlučníku a téměř 250 operací křečových žil.

Kromě chirurgie nabízíme také ortopedickou a rehabilitační péči.