Operace

Občas nastane situace, že si náš zdravotní stav z nejrůznějších důvodů vyžádá operační řešení. Pro mnohé z nás je pobyt v nemocnici stresovou záležitostí, bez které bychom se rádi obešli. Bohužel to však ne vždy lze. Jednodenní chirurgie může být, díky stále se zvyšující kvalitě moderní medicíny, tím správným řešením pro nás a to bez jakékoholiv omezení potřebné zdravotnické péče.

Pacient  přichází k operačnímu výkonu v den operace a je propuštěn během 24  hodin, pokud to jeho zdravotní stav umožňuje. V průběhu hospitalizace je pacientovi poskytována standardní nemocniční péče, včetně stravy, dle jeho pooperačního stavu.

Objednání

Objednat se na operaci v režimu jednodenní chirurgie lze i bez doporučení praktického lékaře ve všech našich chirurgických ambulancích a poradnách, kde se specializujeme na operace žlučníku, tříselných kýl, břišních kýl, pupečních kýl, bráničních kýl (fundoplikace, reflux), křečových žil, slepého střeva (apendixu) a hemoroidů. Téměř všechny operační výkony provádíme laparoskopicky, nebo laserem.

Veškerá péče, včetně hospitalizace je hrazena zdravotními pojišťovnami