All in one day – nadstardardní péče v terapii křečových žil

Na základě požadavků ze strany pacientů rozšiřujeme naše služby v terapii křečových žil. Tímto nadstandartním přístupem nabízíme možnost komplexního vyšetření a provedení zákroku v jeden den v rámci jedné návštěvy a to v tomto rozsahu:

  • diagnostický ultrazvuk cévního systému
  • v případě indikace k operaci bezprostřední provedení výkonu, a to i v případě jedná-li se o obě končetiny
  • vystavení punčoch 2. kompresivní třídy

Zákrok provádíme v lokální anestezii, event. s použitím analgosedace (při zákroku na obou končetinách současně). Samotný zákrok trvá do jedné hodiny a odejít můžete s doprovodem 30 – 120 minut po zákroku.

Nebude-li operace indikována, provedeme v případě potřeby ihned pěnovou sklerotizaci a vystavíme punčochy 2. kompresivní třídy.

Na naší klinice se specializujeme na moderní endovenózní metody –  laser nebo Clarivein, které provádíme v lokální anestézii, případně v analgosedaci (lék na bolest a zklidnění). Celkovou anestézii nepoužíváme

Před zákrokem požadujeme podepsaný informovaný souhlas. Formulář Informovaný souhlas je pro Vás k dispozici ke stažení v levé části této sekce, včetně praktických rad pro pacienta „před a po zákroku“.

Po zákroku budete nosit 3 týdny kompresivní punčochy, první 3dny i v noci. Punčochy II. kompresivní třídy Vám vystavíme u nás na základě změření obvodu končetiny (pokud již nemáte vlastní).

Používáte-li léky na ředění krve, nemusíte je vysazovat. Hodnota INR by však neměla přesáhnout 3, což je třeba doložit výsledky vyšetření, které musí proběhnout 2 dny před operací.

CENÍK –  (Úhrada za výkon se provádí v hotovosti nebo kartou)

Zvolená metodajedna končetinaobě končetiny
současně
Laser27 000,- Kč32 000,- Kč
Clarivein32 000,- Kč37 000,- Kč
Pěnová sklerotizace8 000,- Kč 

Tento nadstandardní přístup se netýká ošetření drobných žilek- metliček, které se provádí tekutou sklerotizací nebo radiofrekvenčním ošetřením na ambulanci po předchozím objednání.

KONTAKT  (lékaře prosím kontaktujte na uvedeném e-mailu)

Do emailu uveďte:  jméno / příjmení / rok narození / číslo pojišťovny /telefon / chronická onemocnění / trvale užívané léky / alergie na léky

Lékaři Vás budou kontaktovat a domluví s Vámi termín zákroku. Pokud se ze zdravotních anebo jiných důvodů nebudete moci dostavit ve smluveném termínu, oznamte nám to s předstihem. Cca týden před operací Vám zašleme sms zprávu. Odpovědí na tuto zprávu potvrdíte zákrok.

Více o nabízených metodách:

ceny uvedené u jednotlivýh metod jsou platné pro standardní postup (komplexní vyšetření a následné objednání k operaci v nejbližším volném termínu)