MUDr. Jana Kamitzová

Lékařka

array(16) { ["_edit_lock"]=> array(1) { [0]=> string(12) "1567589258:3" } ["_edit_last"]=> array(1) { [0]=> string(1) "3" } ["oddeleni"]=> array(1) { [0]=> string(12) "Rehabilitace" } ["_oddeleni"]=> array(1) { [0]=> string(19) "field_5cec031b4968c" } ["role"]=> array(1) { [0]=> string(9) "Lékařka" } ["_role"]=> array(1) { [0]=> string(19) "field_5cec03ad4968d" } ["odkaz_na_znamylekarcz"]=> array(1) { [0]=> string(54) "https://www.znamylekar.cz/jana-kamitzova/ostatni/praha" } ["_odkaz_na_znamylekarcz"]=> array(1) { [0]=> string(19) "field_5cec05fb730f4" } ["_thumbnail_id"]=> array(1) { [0]=> string(3) "913" } ["_wp_page_template"]=> array(1) { [0]=> string(29) "template-post-zamestnanci.php" } ["odkaz_na_objednani"]=> array(1) { [0]=> string(0) "" } ["_odkaz_na_objednani"]=> array(1) { [0]=> string(19) "field_5cf7aebfea41e" } ["specializace"]=> array(1) { [0]=> string(84) "Rehabilitační a fyzikální medicína.
Rázová vlna.
Tapování.
" } ["_specializace"]=> array(1) { [0]=> string(19) "field_5cf7add1caa56" } ["motto"]=> array(1) { [0]=> string(0) "" } ["_motto"]=> array(1) { [0]=> string(19) "field_5cfe3ab684aa2" } }

Specializace

Rehabilitační a fyzikální medicína.
Rázová vlna.
Tapování.

Ohodnoťte na Známý lékař.


vedoucí lékařka rehabilitace
velmi zkušená lékařka, absolventka 1. lékařské fakulty University Karlovy v Praze, s atestací z interního lékařství, s atestací z rehabilitační a fyzikální medicíny, se specializovanou způsobilostí k výkonu povolání lékaře v oboru rehabilitační a fyzikální medicína udělené Ministerstvem zdravotnictví České republiky. V rámci postgraduálního vzdělávání lékařů absolvovala myoskeletární medicínu a inovační kurz myoskeletární medicíny, kurz terapie rázovou vlnou, kurz biostimulační lasery, kurz fyzikální terapie, kurz terapeutické využití kinesio tapu, pokročilé techniky kinesiotapingu a je držitelkou diplomu celoživotního vzdělávání lékařů vydaným Českou lékařskou komorou v Praze.

Od roku 2011 pracuje jako vedoucí lékařka a vedoucí rehabilitace na klinice Palas Athéna v Praze. Pro svoji odbornost a přístup k pacientům je vyhledávána dalšími odborníky a pacienty.

Služby
Věnuji se diagnostice, diferenciální diagnostice a terapii funkčních poruch pohybového systému, stanovení léčebného plánu a následně komplexní ambulantní rehabilitaci. Jako odborná lékařka provádím specifické a nespecifické mobilizační techniky, trakce páteře a kloubů končetin, obstřiky, tapování,terapiir ázovou vlnou a další druhy reflexní léčby. Komplexní ambulantní rehabilitaci v našem zdravotnickém zařízení provádí fyzioterapeut podle doporučení odborného lékaře. Na rehabilitaci používáme k úspěšné terapii elektroléčbu, ultrazvuk, magnetoterapii a rázovou vlnou. Využíváme mnoho terapeutických postupů a metodik zahrnující nejmodernější poznatky v oboru rehabilitace jako je DNS metodika, SM systém, McKenzie metoda, cvičení dle Ludmily Mojžíšové, senzomotorika, cvičení na balónech a balančních plošinách ad.

Nemoci
Obtíže spojené s funkčními poruchami pohybového aparátu – kloubní blokády, svalové spazmy. Bolestivé stavy pohybového aparátu – bolesti páteře, kloubů, bolesti svalů z přetížení,úponové bolesti šlach a vazů – tenisový nebo golfový loket, patní ostruha atd. Neurologická problematika – výhřez meziobratlových destiček, Parkinsonská nemoc,stavy po obrnách nervů – např. obrna lícního nervu …, stavy po cévní mozkové příhodě. Revmatologické choroby – Bechtěrevova nemoc, revmatoidní artritida… Pooperační stavy – rehabilitace po operacích či náhradách kloubů,poúrazové stavy -výrony, zlomeniny apod. Vadné držení těla u dětí a skolióza páteře.

Absolventka 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze, promoce v roce 1994
Atestace z interního lékařství
Atestace z rehabilitační a fyzikální medicíny
Specializovaná způsobilost v oboru rehabilitační a fyzikální medicína
Institut postgraduálního vzdělávání lékařů, myoskeletární medicína
Diplom celoživotního vzdělávání lékařů, Česká lékařská komora, Praha
Praxe v oboru interního lékařství, rehabilitační a fyzikální medicíny, balneologie, myoskeletární medicíny
Certifikáty: terapie rázovou vlnou, biostimulační lasery (low density laser), fyzikální terapie
Katedra FTVS Praha: Terapeutické využití kinesio tapu a pokročilé techniky kinesiotapingu
Zaměstnanec Palas Athény od roku 2011
Vedoucí lékařka rehabilitace