Nejčastější otázky: Ambulantní chirurgie a traumatologie

Diskusní téma: Ambulantní chirurgie a traumatologie

Staré Mesto

Radmila Bláhová 11.09.2017
Dobrý večer chtěla bych se jenom na něco zeptat

Atherom

Blanka 08.05.2017
Dobry den jsem objednana k Mudr.Pecakovi na odstraneni atheromu. Boule se zmensuje a zvetsuje a nyni je velmi malinka uplne jako cocka. mam i tak prijit na vyriznuti? Kdyz jsem byla u pana doktora a indikoval vyriznuti tak byla boule jako svestka. nejhorsi na tom je ze se v urcitou dobu zvetsi a pak zase zmensi. je tam nejaky zarodek. Co kdyz prijdu a zrovna boule nebude moc zretelna. je to vubec mozne odstranit?

Re: Atherom

Palas Athéna 09.05.2017
Dobrý den, rozhodně přijďte, pan doktor posoudí přímo na místě a nejspíš k odstranění přistoupí. Hezký den

Kuří oko

Novotná 12.03.2017
Dobrý den, mohu se zeptat,zda odstraníte i kuří oko? Pedikůra nepomáhá. Pokud ano, stačí objednat přes internet? Otec je diabetik a chodí na dialýzu. Děkuji za odpověď

Re: Kuří oko

Palas Athéna 13.03.2017
Dobrý den, s kuřím okem se nejprve obraťte na kožní. Teprve až poté, kdy Vám nebude schopen již kožní lékař pomoci a doporučí chirurgické odstranění, objednejte se k nám. Přes internet se objednat můžete na konzultaci, nikoli na samotný zákrok. Hezký den

zarůstání nehtů

Karolína Konvalinková 11.03.2017
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli řešíte i léčbu zarůstání nehtů.
Děkuji

Re: zarůstání nehtů

Palas Athéna 13.03.2017
Dobrý den, ano, s tímto se k nám můžete objednat. Hezký den

Bulky v třísle

Markéta 03.03.2017
Dobrý den, asi rok mám bulky v pravém třísle asi velikosti hrášku až lískového oříšku. Nikdy jsem jim nevěnovala moc pozornost, jako dítě jsem dost trpěla na zduřené uzliny v oblasti krku. Bohužel asi půl roku pobolívají tzv. o nich vím. Navštívila jsem obvodního lékaře - ten mne poslal na gyn. Podle něj to nic není. Na gyn. mne paní doktorka ujistila, že to nesouvisí s gyn. problémem. Je možné u Vás nechat udělat rozbor bulek a zkontrolovat je, zda jde o zduřené uzliny nebo snad něco jiného. Děkuji M.

Re: Bulky v třísle

Palas Athéna 07.03.2017
Dobrý den, v tomto případě se nejprve objednejte na hematologii, kde by Vám požadovaný rozbor měli udělat.
Hezký den

Znamenka

Anna 02.02.2017
Dobrý den, mám dva roky starou žádanku na odstranění 3 znamének. Z duvodu tehotenství a porodu se k rešení problému dostávam až nyní. Mohu se objednat na odstranění k Vám? Bydliste mam na Praze 6.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>